SPR Zawodnicy

i

Autor: SPR Wisła Płock

SPR Wisła Płock przedłużyła umowy z dwoma kluczowymi zawodnikami

2023-03-10 7:26

SPR Wisła Płock przedłużyła kontrakt z Lovro Mihiciem! Chorwacki lewoskrzydłowy spędzi w drużynie Nafciarzy kolejne dwa lata.

Na tę informację czekało wielu kibiców. SPR Wisła Płock przedłużyła kontrakt z Lovro Mihiciem o kolejne dwa lata. Umowa chorwackiego lewoskrzydłowego została podpisana na rozgrywki 2023/24 oraz 2024/25.

Cieszę się, że zostanę w ORLEN Wiśle Płock przez kolejne 2 lata, ponieważ czuję się tu jak w domu! Chcę nadal dzielić się swoimi emocjami z naszymi kibicami i osiągać najwyższe cele – mówił po przedłużeniu kontraktu Lovro Mihić.

SPR Wisła Płock przedłużyła kontrakt z Mirsadem Terziciem. 39-letni Bośniak, który dołączył do Nafciarzy z węgierskiego Telekom Veszprem, zostanie w Płocku na dłużej. Nowa umowa Terzicia zakłada, że lewy rozgrywający będzie występował w niebiesko-biało-niebieskich barwach również w sezonie 2023/2024.

To dla mnie wielki zaszczyt – zostaje w ORLEN Wiśle Płock na kolejny sezon! Cieszę się, że swoją wiedzą i doświadczeniem przyczynię się do jak najlepszych wyników drużyny razem z moimi kolegami i trenerami! Czuję się tu bardzo dobrze i mam motywację do wielkich rzeczy. Dawaj Wisła! – skomentował przedłużenie kontraktu Mirsad Terzić.

Obecny sezon dla Mirsada Terzicia jest trzecim w drużynie Nafciarzy. Terza, po jedenastu latach w Veszprem, przeszedł do ORLEN Wisły Płock w rozgrywkach 2020/2021 i zdecydowanie umocnił defensywę naszej drużyny. Bośniak szybko stał się filarem obrony, a podczas gry w Wiśle zanotował siedem bramek w EHF European League i cztery w PGNiG Superlidze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE