Radiowozy dla policji z Płocka. Służba będzie sprawniejsza!

2020-01-24 12:04
Policja
Autor: Canva.com

23 stycznia w Płocku odbyło się symboliczne przekazanie dwóch nowych radiowozów dla płockich policjantów. Jeden z nich, marki Volkswagen T6 został współfinansowany ze środków budżetu miasta Płocka i przeznaczony został dla policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego płockiej komendy. Drugi z pojazdów zakupiony został z funduszy Policji i służyć będzie policjantom z wydziału kryminalnego. - czytamy na stronie komendy.

Płock będzie może poszczycić się nowymi samochodami. Na stronie policji pojawiła się relacja z wydarzenia.

Podczas uroczystości Komendant Miejski Policji w Płocku mł. insp. Mariusz Kryszkowski podziękował obecnemu na uroczystości Prezydentowi Miasta Płocka, Panu Andrzejowi Nowakowskiemu za wieloletnie wsparcie samorządu dla płockiej policji. Komendant podkreślił, że ciągłe doposażenie policjantów w specjalistyczne sprzęty oraz nowoczesne radiowozy z pewnością poprawi warunki służy funkcjonariuszy co przełoży się także na zwiększenie skuteczności ich działań.

Prezydent miasta Płocka, Pan Andrzej Nowakowski  wyraził chęć dalszej współpracy z płocką policją i pomoc dla dalszej realizacji działań, których głównym celem jest dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców Płocka. Następnie  wraz z Komendantem Miejskim Policji w Płocku mł. insp. Mariuszem Kryszkowskim, wręczył policjantom kluczyki do nowych radiowozów.  

Nowe samochody zostały poświęcone przez policyjnego kapelana Ks.kan. Jerzego Ławickiego. Po zakończeniu  uroczystości, kierowcy nowych pojazdów zaprezentowali je obecnym gościom . Już wkrótce radiowozy wyjadą w swoje pierwsze patrole.

Źródło: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE