Przewoził w aucie słoik a w nim marihuanę. Zatrzymali go płoccy policjanci

2021-04-02 13:08 Mr. J
mrychuanen
Autor: Michael Moriarty

Płoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 36-latka. Mężczyzna w swoim aucie w szklanym słoiku, przewoził kilkadziesiąt zawiniątek folii aluminiowej a w nich marihuanę.

Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy Policji weryfikując informacje o osobach posiadających środki odurzające, podjęli wczoraj czynności wobec 36-latka. Podczas spotkania z policjantami mężczyzna zachowywał się dość nerwowo a pytany o posiadanie zabronionych środków, stanowczo zaprzeczał aby mógł mieć z nimi coś wspólnego.

Zapewnienia z jego strony nie przekonały jednak policjantów, którzy przeszukali wnętrze pojazdu, którym poruszał się podejrzany. W samochodzie kryminalni ujawnili torbę, w której znajdował się szklany słoik a w nim kilkadziesiąt zawiniątek z folii aluminiowej. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że były to zawiniątka z marihuaną.

36-letni płocczanin został zatrzymany. W komendzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z  prawem, za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl