Program dla płocczan zdobył wyróżnienie w konkursie „Samorządowy lider cyfryzacji”

2021-01-13 12:06
plock karta
Autor: Jakub Chonchera

Konkurs, organizowany przez samorząd województwa mazowieckiego, adresowany jest m.in. do urzędów gmin, urzędów miast i starostw powiatowych. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych, autorskich i innowacyjnych pomysłów w dziedzinie technologii cyfrowych i e-usług realizowanych na Mazowszu.

Urząd Miasta Płocka otrzymał wyróżnienie za Płocką Kartę Mieszkańca. To program skierowany do mieszkańców naszego miasta, którzy są tu zameldowani albo płacą podatki. Jego uczestnicy uprawnieni są do korzystania z najróżniejszych zniżek, zakupu tańszych biletów autobusowych, wejściówek do różnych instytucji czy na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Program opiera się na aplikacji PŁOCKARTA, działającej na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android albo iOS. Osoby powyżej 65 roku życia, które zawnioskują o Pakiet Seniora oraz użytkownicy Pakietu Familijny 3 + mogą dodatkowo otrzymać karty plastikowe.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12