wisniewski

i

Autor: Książnica Płocka

Porozmawiają w sieci o "Samotności w Sieci" - Janusz L. Wiśniewski gościem Książnicy

2020-10-27 12:24

Janusz Leon Wiśniewski – pisarz, autor słynnej „Samotności w sieci” – spotka się z czytelnikami Książnicy Płockiej już we wtorek 27 października o 17:00. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią spotkanie odbędzie się w trybie on-line.

Podczas wtorkowego spotkania rozmowa będzie toczyć się wokół powieści „Koniec samotności”, czyli kontynuacji bestselleru „Samotność w sieci”. To opowieść o poszukiwaniu miłości. Znajdziemy w niej odpowiedź na pytanie, czy jej bohaterowie – Nadia i Jakub, czyli pewna siebie dziewczyna i wycofany nieśmiały chłopak – są dla siebie stworzeni.

„Nazwijmy to miłość”

W tym roku ukazała się również kolejna powieść Janusza L. Wiśniewskiego „Nazwijmy to miłość”. Poznajemy w niej kolejne historie i bohaterów – kobiet i mężczyzn w różnym wieku i kondycji, o różnym wykształceniu, preferencjach seksualnych czy statusie majątkowym – i przekonujemy się, że wszyscy, świadomie i szczerze lub też okłamując siebie i tkwiąc w toksycznych schematach, na każdym etapie życia szukają tylko jednego: odrobiny szczęścia.

Spotkanie z autorek tych dwóch książek odbędzie się 27 października o 17:00. Będzie to spotkanie on-line – link znajdziemy na Facebooku i stronie internetowej Książnicy Płockiej. Organizatorzy zachęcają do zadawania pytań na czacie w trakcie spotkania.

Makijaż na Halloween 2020 [TUTORIAL] | ESKA XD - Beauty by Pati #7

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE