Polish Hip-Hop Festival odwołany

2020-06-30 12:46 JJ
phhf
Autor: PLHHF

Sytuacja epidemiczna i przepisy związane z zakazem organizowania imprez masowych, zmusiła organizatorów do podjęcia decyzji jaką jest odwołanie tegorocznej, ósmej edycji Polish Hip-Hop Festival.

Bardzo żałujemy, ponieważ w tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze bardziej niezwykłe i wyjątkowe wydarzenie pod każdym względem, o którym długo byście nie zapomnieli. Tak piszą na swojej stronie organizatorzy jednego z największych festiwali z muzyką hip hopową w Europie.

Odwołujemy festiwal jako jedni z ostatnich, ponieważ do końca wierzyliśmy, że sytuacja ulegnie poprawie. Tak się jednak nie stało i zdecydowaliśmy, że następna edycja odbędzie się w dniach 5 – 7 sierpnia 2021.

Fani hip hopu nie maja powodów do radości ale organizatorzy PLHHF szukają pozytywów i podkreślają, że przyszłoroczna impreza będzie edycją podwójną. Przyszłoroczny festiwal ma być wydarzeniem jakiego jeszcze płocka plaża nie widziała. Rozpoczęły się przygotowania rozwiązań, których do tej pory nie było zarówno pod względem infrastruktury, liczby scen jak i aspektów wizualnych. Organizatorzy potwierdzają również dotychczasowo ogłoszonych artystów. Ci sami i jeszcze więcej zagrać ma w Płocku w przyszłym roku.

Za nami kolejny weekend koncertów plenerowych w Zielonej Górze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.