Po zimowej przerwie w Płocku uruchomiony został rower miejski. Czeka 300 jednośladów!

2021-04-01 12:40
rower
Autor: Jakub Chonchera

Po czterech miesiącach przerwy zimowej, płocczanie mogą ponownie korzystać z rowerów miejskich. PRM powrócił na ulice 1 kwietnia, chwilę po północy.

Do dyspozycji użytkowników Płockiego Roweru Miejskiego jest 29 stacji miejskich oraz 2 sponsorskie. Co daje łącznie 307 jednośladów, którymi będzie można podróżować do końca listopada tego roku.

Zasady korzystania z PRM pozostają bez zmian – dalej 20 minut wypożyczenia jest darmowe, a konta użytkowników zarejestrowane w poprzednich sezonach są wciąż aktywne. Aby korzystać z rowerów saldo na koncie użytkownika musi wynosić co najmniej 10 zł, można też przypisać do konta kartę płatniczą bezpośrednio w aplikacji.

Podobnie do ubiegłego roku i w tym, Nextbike dezynfekuje swoje rowery. Odbywa się to podczas ich codziennych kontroli, czy serwisowania. Zespół zajmujący się przeglądem stanu technicznego czy relokacji dba o to, aby rowery były odkażone i bezpieczne.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Roboty nauczyły się tańczyć | ESKA XD - Mobmania #15