Joga w czasach zarazy - wystartowały bezpłatne zajęcia online! [WIDEO]

2020-03-25 11:37 JJ
Joga
Autor: Elly Fairytale

Joga w czasach zarazy - to nazwa grupy utworzonej przez Płocką Akademię Jogi, w której wszyscy uczestnicy mają okazję poćwiczyć w zaciszu własnych czterech kątów.

KoronawirusRaport: Płock 25.03

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zajęcia dla Was poprowadzą eksperci, którzy z jogą mają do czynienia od wielu już lat. Wszyscy są członkami Concept - Płocka Akademia Jogi działającej od 2005 roku. W szkole uczą certyfikowani nauczyciele jogi iyengara.

  • Karolina Spychalska

Absolwentka warszawskiej AWF; fizjoterapeutka; absolwentka Studium Trenerów Grupowych przy SWPS w W-wie. Dyplomowany Instruktor (Junior Intermediate III) Jogi Iyengara nadany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C oraz D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, kursu dla Fizjoterapeutów i lekarzy "Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu". oraz kursu dla fizjoterapeutów "Kompleksowa terapia -Rozstęp mięśnia prostego brzucha Instruktor Pilates Institute M. Kinga; Instruktor BM Joga; Instruktor fitness. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających u najlepszych nauczycieli polskich i zagranicznych. Instruktor Yin Yogi ;-)

  • Joanna Pankowsk

Joanna Pankowska praktykę jogi rozpoczęła ponad 13 lat temu. Joga daje jej codzienną radość życia, sprawne ciało i wewnętrzny spokój, tak potrzebny w dzisiejszych czasach. Tą filozofię stara się przekazać tym, którzy uczestniczą w jej zajęciach. W 2017 roku ukończyła 2 letnie szkolenie w Open Mind Yoga Classic School pod okiem Agaty Biernat. Podczas kursu zapoznała się z metodyką i anatomią pracy z ciałem, przyrządami wykorzystywanymi podczas zajęć, a także poznała podstawowe techniki pranayamy.

  • Kamila Formańska

Lekarz weterynarii - umiejętności i dobry kontakt ze zwierzętami są wypadkową wiedzy akademickiej, tradycji rodzinnych i całego dzieciństwa spędzonego na terenie ZOO, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat. Od wielu już lat zdeklarowaną wegetarianką i joginką. W 2012 rozpoczęła kurs nauczyciela jogi u Konrada Kocota . Prowadzi zajęcia z grupami początkującymi i ogólnymi. Od 2015 r -Nauczyciel Jogi w stopniu Introductory II. Regularnie bierze udział w szkoleniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara i nie tylko. Brała udział w warsztatach prowadzonych między innymi przez: Ks. Joseph Pereira , Lois Steinberg, Carrir Owerko, Rita Keller, Abby Iyengar i wielu innych...

Aby rozpocząć swoją przygodę z jogą wystarczy dołączyć do facebookowej grupy Joga w czasach zarazy