Płock na ROWERY!

2020-06-30 7:42 JJ
Rower
Autor: Pixabay

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza po raz czwarty na rajdy rowerowe w ramach realizowanego projektu pn.: „Płock na ROWERY!” podczas których odkryte zostaną atrakcje turystyczne Płocka i okolic.

Rajdy organizowane są w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Klubem Turystyki Kolarskiej „Beneqteam”. W każdym rajdzie zaplanowano udział 60-ciu osób i ze względu na panujący stan epidemiczny po przekroczeniu tej liczby, organizatorzy więcej osób nie będą przyjmować.

  • Rajd I: 18 lipca 2020 r.

„PRZEZ MAZOWIECKĄ SZWAJCARIĘ”
start: godz. 9.00, zbiórka: ORLEN ARENA, Plac Celebry Papieskiej 1, liczba km do przejechania ok. 40; kierunek → w stronę Brudzenia Dużego.

  • Rajd II: 8 sierpnia 2020 r.

„NADWIŚLAŃSKIE KRAJOBRAZY”
start: godz. 9.00, zbiórka: Stadion Piłkarski Borowiczki, ul. Borowicka 23, liczba km do przejechania ok. 40, kierunek → w stronę Wyszogrodu

  • Rajd III: 5 września 2020 r.

„PRAWIE JAK NA MAZURACH”
start: godz. 9.00, zbiórka: Stoczniowiec, ul. Kolejowa 3, liczba km do przejechania ok. 40, kierunek → w stronę Nowego Duninowa

Plakat
Autor: PLOT

Kartę udziału w rajdzie (załącznik nr 1 do regulaminu lub załącznik nr 2 do regulaminu) należy dostarczyć do siedziby Organizatora osobiście, drogą pocztową na adres: Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Stary Rynek 8, 09-400 Płock, elektroniczną: biuro@turystykaplock.eu w nieprzekraczalnym terminie 3 dni przed każdym rajdem lub deklaracja w formularzu udziału w kilku rajdach.