Płoccy policjanci zlikwidowali nielegalną fabrykę papierosów [FOTO]

2021-02-22 11:27 Mr. J
police
Autor: KMP w Płocku

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą płockiej komendy zlikwidowali na terenie powiatu gostynińskiego nielegalną fabrykę papierosów. Podczas akcji śledczy zatrzymali producentów nielegalnego tytoniu, zabezpieczyli maszyny produkcyjne, gotowe do sprzedaży papierosy oraz tytoń.

To była kolejna, dobrze przygotowana i przeprowadzona akcja policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą płockiej komendy. W piątkowy wieczór na terenie powiatu gostynińskiego śledczy ujawnili nielegalną fabrykę papierosów. W budynku gdzie odbywał się proceder policjanci zabezpieczyli dwie maszyny produkcyjne, blisko 143 tysiące sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz tytoń. Papierosy były już częściowo popakowane i przygotowane do sprzedaży.

papierosy
Autor: KMP w Płocku

Podczas realizacji, na terenie posesji gdzie działała nielegalna linia produkcyjna papierosów, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, w wieku 29 i 31 lat. Starszy z nich poszukiwany był listami gończymi, w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo czynnej napaści na funkcjonariusza Policji. Dzięki działaniom policjantów, 31-letni płocczanin nie uniknie już odpowiedzialności za popełnione przestępstwa i kolejne lata spędzi w więzieniu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Diesel może być ekologiczny jak elektryk | ESKA XD - Prosto z salonu #15