Płoccy aktorzy zabiorą was na przygodę do krainy Oz! Zobacz próby spektaklu [WIDEO]

2020-10-16 13:05 Mr. J
OZ
Autor: Szymon Kołodziejczyk W zielonej krainie Oz

„W zielonej krainie Oz” to bajka o uniwersalnym, ponadczasowym przesłaniu – że najważniejsze w życiu są przyjaźń, wolność i dobroć. Premiera na deskach płockiego teatru już w niedzielę 18 października.

Dorota i jej pies Toto mieszkają w stanie Kansas z wujem i ciotką dziewczynki. Nie mają zbyt wielu przygód, życie na prerii toczy się ospale. Wszystko się zmienia, kiedy nad farmę nadciąga wielki huragan. Dorota i Toto budzą się w zaczarowanej i tajemniczej krainie.

Próby przed premierą "W zielonej krainie Oz"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Spotykają trzech samotników – Stracha na Wróble, Blaszanego Drwala i Bojaźliwego Lwa i rozpoczynają wspólną wędrówkę. Postanawiają udać się do Szmaragdowego Grodu, stolicy krainy Oz, by odnaleźć jej władcę – potężnego czarownika – i prosić go o pomoc w powrocie do domu oraz w spełnieniu swoich marzeń.

Jak wygląda obsada sztuki?

Na deskach płockiego teatru zobaczymy prawie wszystkich płockich aktorów. W rolę Dorotki wcieliła się Sylwia Krawiec. Stracha na Wróble zagrają wymiennie Szymon Kołodziejczyk i Jakub Matwiejczyk.Piotr Bała został Drwalem a Dariusz Poleszak Bojaźliwym Lwem.

Premiera już 18 października.

Diabły na wolności | ESKA XD - Coś dobrego #5

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.