PKN ORLEN sponsorem Wisły Płock na kolejne dwa sezony

2022-07-07 8:22
PKN i Wisła Płock
Autor: Wisła Płock

PKN ORLEN pozostaje Sponsorem Strategicznym Wisły Płock w latach 2022 - 2024. Współpraca z drużyną piłki nożnej z Płocka wpisuje się strategię wspierania polskiego sportu i zawodników, a także odpowiada na potrzeby lokalnej społeczności. Dwuletnia umowa zapewni klubowi nie tylko stabilną działalność, ale też możliwość dalszego rozwoju drużyny.

Umowa z Klubem Wisła Płock obowiązuje od 1 lipca 2022 r. do 30 czerwca 2024 r. W porównaniu do poprzedniego kontraktu zwiększona została wysokość gwarantowanego wynagrodzenia oraz wysokość premii za osiągane wyniki, co jest standardowym rozwiązaniem w umowach sportowych i motywuje do rozwoju oraz osiągania lepszych wyników. Marka ORLEN będzie prezentowana na koszulkach zawodników oraz na nowo budowanym stadionie podczas wszystkich meczów ligowych.

- Jestem przekonany, że przedłużenie współpracy z tak rozpoznawalną marką, jak PKN ORLEN, to ważne wydarzenie dla Klubu. Szczególnie, że po kilku latach udało nam się porozumieć na dłużej niż na jeden sezon. Dla Klubu oznacza to większą stabilizację i możliwość zaplanowania szerszych działań. Jestem bardzo szczęśliwy, że nadal będzie nam dane współpracować. Mogę też zapewnić, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wynik sportowy osiągany przez naszą drużynę napawał dumą wszystkich kibiców, właściciela, sponsorów, partnerów oraz przyjaciół klubu, ze sponsorem strategicznym PKN ORLEN na czele - powiedział Tomasz Marzec, Prezes Wisły Płock.

Nowy sezon Ekstraklasy rusza już 15 lipca br.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE