Orlen Wisła Płock z kolejnym wyróżnieniem. Gra planszowa Nafciarzy doceniona!

2020-05-27 14:27 KK
PodRęczna
Autor: Kacper Klonowski

Została ona nagrodzona na Forum Club Handball w kategorii Innovative learning. Aby zagrać w grę wystarczy wejść na stronę internetową Orlen Wisły Płock. Tam znajdziecie pliki do pobrania i wydrukowania za darmo. Przed rozpoczęciem zabawy będziecie musieli także własnoręcznie wyciąć i skleić elementy gry. Wcielić się w niej możecie w jednego z 9 zawodników Wisły a także jej maskotkę - Misia.

Zasady gry są proste i zrozumie je każdy. Na początek należy wybrać swoją figurkę i wylosować osobę która rozpocznie rywalizację. Gracze rzucają na zmianę kostką przesuwając się o wyznaczoną liczbę pól. Trzeba jednak uważać i liczyć na szczęście ponieważ po drodze mogą oni trafić na przeszkody. Jeżeli staniemy na pole oznaczone znakiem zapytania, musimy wylosować jedną z kart z zadaniem z wcześniej przygotowanej talii. Pole opisane jako "Bramka" oznacza dla gracza zdobycie punktu. Ci którzy będą mieli mniej szczęścia z pewnością częściej niż na punktowanych oczkach stawać będą na tych które każą wracać im o 5 lub 10 miejsc do tyłu. Nie martwcie się ponieważ nic nie tracicie. Rozgrywka kończy się w momencie w którym jeden z graczy dotrze do końca planszy. Zwycięzcą nie jest jednak pierwszy na mecie a ten kto zdobył najwięcej punktów.  

Podczas gry wybrać możecie zawodnika Wisły w którego będziecie się wcielać. Wśród figurek do samodzielnego składania znaleźli się między innymi Michał Daszek, Adam Morawski, Konstantin Igropulo, Niko Mindegia Mateusz Piechowski, Przemysław Krajewski czy też maskotka Nafciarzy, Miś.

COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.