Notorycznie włamywał się do piwnic na terenie Płocka. Usłyszał ponad 70 zarzutów

2022-06-14 10:20
kłódka
Autor: Pixabay

Policjanci operacyjni z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy zatrzymali podejrzanego o liczne kradzieże z włamaniami do piwnic. 36- usłyszał w płockiej komendzie aż 76 zarzutów. Mężczyzna czynów tych dopuścił się w warunkach recydywy.

W ostatnich tygodniach do płockiej komendy wpływały zgłoszenia dotyczące włamań do piwnic na terenie miasta. Włamywacz zrywał kłódkę i kradł z piwnic wartościowe przedmioty, a najczęściej jego łupem padały elektronarzędzia.

Ustaleniem autora kradzieżami z włamaniami zajęli się policjanci operacyjni z  Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Krok po kroku funkcjonariusze ustalali fakty dotyczące włamań, gromadzili materiał dowodowy i ostatecznie namierzyli podejrzewanego.

W czwartkowe popołudnie policjanci zatrzymali 35-latka, zamieszkującego w Płocku. Podejrzany przyznał się do kradzieży z włamaniami.  Wyjaśniał, że zerwał kłódki w kilkudziesięciu piwnicach na terenie miasta, a skradzione przedmioty sprzedawał.

Śledczy przedstawili mu aż 76 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Podejrzany 35-latek czynów tych dopuścił się w warunkach recydywy. Decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE