Niestety na razie bez karnetów w rundzie jesiennej

2021-07-20 9:09
Wisła Płock
Autor: Wisła Płock

Z uwagi na trwającą modernizację Stadionu im. Kazimierza Górskiego oraz brak możliwości zapewnienia w tym momencie miejsc na powstających trybunach wschodniej i północnej w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 Wisła Płock nie będzie prowadziła sprzedaży karnetów na mecze rozgrywane przy Łukasiewicza 34.

Cennik biletów jednorazowych na domowe mecze Wisły Płock w rundzie jesiennej w sezonie 2021/2022 pozostanie bez zmian. Liczba miejsc będzie ograniczona, a wejściówki będzie można kupić w stacjonarnych punktach Wisła Płock FanShop oraz drogą internetową na stronie wislaplock.kupbilety.pl.

- Jeśli prace na nowym obiekcie będą postępowały zgodnie z harmonogramem, a sytuacja epidemiologiczna w kraju będzie optymalna, ewentualna sprzedaż karnetów możliwa będzie po przerwie zimowej. Inaczej wygląda sytuacja z biletami na nowe trybuny, na które kibiców będziemy chcieli wpuścić tak szybko, jak będzie to możliwe. Na początku sezonu 2021/2022 w tym temacie nic więc się nie zmieni i jesienią pozostaniemy przy dotychczasowym formacie dystrybucji wejściówek na trybunę zachodnią naszego obiektu - powiedział dyrektor marketingu Michał Łada.

W związku z luzowaniem obowiązujących obostrzeń, od 21 lipca na stadionach, podczas wydarzeń sportowych, może zasiadać tyle publiczności, ile wynosi 50% maksymalnej powierzchni obiektu. W przypadku naszego klubu da to 1 500 miejsc, ponieważ w czasie modernizacji jest on w stanie wpuścić na trybuny 3 000 widzów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE