MDK śpiewająco walczy z wirusem [WIDEO]

2020-05-19 11:00 JJ
MDK Teledysk
Autor: Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku

Podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku przygotowali odpowiedź na pandemię. Jak przystało na młodych artystów uczęszczających do MDKu odpowiedź jest śpiewająca.

Kochani! Minęły prawie dwa miesiące od momentu, kiedy zatrzymał się czas. My, jako Społeczność Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia w Płocku cały czas działamy, żeby umilić Wam czas wymuszonej izolacji. Szczęśliwie, dzięki nowoczesnej technologii i naszym wspaniałym artystom przygotowaliśmy piosenkę, która stała się naszą odpowiedzią na pandemię. Początkowo miała być to część jesiennych obchodów Jubileuszu 70-lecia MDK-a, ale postanowiliśmy przyśpieszyć jej premierę i zaprezentować Wam ją już teraz - Mówi Litosława Koper szefowa MDKu.

Swój specjalny udział w projekcie ma Bogdan Marciniak - instrumentalista, kompozytor, muzyk i nauczyciel gry na gitarze, który skomponował cały utwór. Autorką tekstu i wokalistką jest nauczycielka śpiewu Marta Głowacka-Szmyd, której towarzyszą Natalia Łakomiec - zdolna, znakomita wokalistka i Mateusz Zabłocki – pracownik działu promocji MDK, twórca projektu Głososfera. Dodatkowo w chórkach można usłyszeć głos Anny Marciniak.

COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.