Majówka na Wynos. Już w ten weekend w Płocku

2021-04-28 13:07 Mr. J
grill
Autor: Jakub Chonchera

Nie możecie przyjść do Płockie Ośrodka Kultury i Sztuki osobiście, ale możecie zabrać POKiS na swoją majówkę! Placówka przygotowała dla Was i Waszych pociech kilka atrakcji, które umilą Wam nadchodzący, długi weekend.

Pracownicy POKiSu pokażą Wam jak wykonać grę planszową na torbie płóciennej, worku czy skrawku materiału, którą będziecie mogli zabrać ze sobą gdzie tylko chcecie. Oczywiście pamiętając o przyrodzie więc jako pionki do gry posłużą Wam korki po wypitych napojach lub kamyki znalezione na spacerze.

Przygotowano również 20 paczek „Majówki NA WYNOS”, w których znajdziecie zestaw do samodzielnego wykonania gry planszowej na wynos (torbę płócienną POKiS, woreczek na kamyki lub korki + instrukcja ZRÓB SAM GRĘ), grę planszową POKiS „Pełna COOLturka", kolorowanki zaprojektowane przez POKiS oraz gadżety od Partnerów, które uprzyjemnią Wam Majówkę.

Żeby zdobyć paczkę „Majówki NA WYNOS” wystarczy podzielić się swoim kreatywnym pomysłem na spędzanie Majówki pod postem, który pojawi się wkrótce na profilu Facebook POKiS. Paczki otrzyma 20 pierwszych osób. Trzy osoby, które napiszą najciekawsze pomysły, dostaną dodatkowo podwójne bilety do płockiego ZOO.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!