Dzień dziecka zbliża sie wielkimi krokami. POKiS przygotował niespodziankę

2020-05-28 14:30 KK
Popcorn
Autor: pixabay.com

Już w najbliższy weekend Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprosi najmłodszych mieszkańców miasta do "Kina pod Chmurką". Seanse odbywać będą się w niedzielę 31 maja oraz w poniedziałek 1 czerwca.

POKiS przewidział 4 seanse dla najmłodszych. Pierwszy z nich rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.30. Dzieci będą mogły obejrzeć wtedy 55 minutową animację pod tytułem "Basia". Następnie, o godzinie 20:00 rozpocznie się seans dla nieco starszych maluchów. Wtedy na dużym ekranie będą mogli obejrzeć oni "E.T".

Poniedziałkowe seanse odbywać się będą w tych samych godzinach. Repertuar nieco się jednak zmieni. Podczas pierwszego z nich wasze pociechy obejrzą "Baśnie i bajki polskie". Wieczorem natomiast znowu wyświetlony zostanie film "E.T"

Każdy kto chciałby aby jego dziecko wzięło udział w wydarzeniu ma ostatnie chwile na to by zarezerwować dla niego miejsce. Jest to możliwe jeszcze dziś do godziny 18:00. Można zrobić to telefonicznie pod numerem 24 366 43 50. Należy też zapoznać się dokładnie z regulaminem wydarzenia.

Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.