Bede grał w gre... Płocczanin wśród najlepszych w Polsce!

2020-05-28 13:53 KK
Kuba Chonchera
Autor: Kacper Klonowski

Dziennikarz, spiker, wielki miłośnik tatara, nasz redakcyjny kolega a po godzinach także zapalony gracz. Kuba Chonchera bo o nim mowa może pochwalić się niecodziennym osiągnięciem. Niedawno udało mu się awansować do polskiego TOP 50 graczy Xboxa z najwyższym wynikiem GameScore. Na swoim koncie zgromadził już ponad 300 tysięcy punktów!

Jak się okazuje granie to też wyzwanie. Aby uzbierać tak wysoki wynik nie wystarczy przejść głównego wątku fabularnego gry. Nad każdą pozycją należy przysiąść tak długo aż uda ukończyć się ją na 100%. To zadanie wcale nie należy do łatwych. Zdarza się też że grę ukończyć trzeba więcej niż raz tylko po to aby na liście wyświetlało się widowiskowe 1000/1000. Kuba należy do graczy którzy nie dają za wygraną. Jeżeli trzeba znaleźć pióro feniksa znajdujące się po drugiej stronie ogromnego świata gry, idzie i je znajduje. Nawet gdyby miało trwać to wiele dni.

GameScore to najkrócej mówiąc punkty przyznawane za konkretne osiągnięcia w grach. Im więcej ich zdobędziemy tym wyżej znajdujemy się w rankingu. O uzbieranie swoich 300 tysięcy Kuba walczył przeszło 10 lat. W praktyce oznacza to tysiące godzin spędzonych przed konsolą. Na jego wynik składają się osiągnięcia z ponad 600 gier. W sumie zmierzył się w nich z przeszło 10 tysiącami wyzwań.

Ranking w którym znalazł się Kuba został stworzony przez największą stronę zajmującą się prowadzeniem statystyk graczy Xboxa - www.trueachievements.com
Znajdziecie go TUTAJ

Robot, który może pomóc personelowi medycznemu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.