Police

i

Autor: Pixabay

26-latek aresztowany za narkotykowy biznes

2022-04-07 9:21

Policjanci z posterunku w Wyszogrodzie zatrzymali 26-letniego dealera narkotykowego. W domu mieszkańca powiatu płockiego funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów narkotyków. Mundurowi ustalili również, że podejrzany udzielał narkotyki innym osobom.

W niedzielne popołudnie policjanci z posterunku w Wyszogrodzie złożyli niezapowiedzianą „wizytę” 26-latkowi. W tracie wykonywania czynności w domu mieszkańca powiatu płockiego funkcjonariusze znaleźli kilkadziesiąt gramów marihuany i amfetaminy, które mężczyzna ukrywał m.in. w plastikowych pudełkach. 26-latek przebywał w towarzystwie dwóch kolegów. Jak się okazało jeden z nich za paskiem spodni ukrywał plastikowe pudełko z marihuaną.

Właściciel domu wraz z dwójką towarzyszy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci z posterunku w Wyszogrodzie zebrali obszerny materiał dowodowy, na podstawie którego 26-latek usłyszał zarzut nie tylko posiadania, ale również handlu narkotykami. Dzisiaj sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca gminy Wyszogród na okres trzech miesięcy. Za  narkotykowy biznes grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

17-latek, który ukrywał marihuanę usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji, za który grozi mu do 3 lat więzienia. Trzeci z zatrzymanych po czynnościach został zwolniony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE