Bukiet róż na walnetynki

i

Autor: SHutterstock

Z miłości do żony na podwójnym gazie! 53-latek na długo zapamięta tegoroczne walentynki

2023-02-15 12:23

Miał być romantyczny wieczór z żoną, a skończył się utratą prawa jazdy. 53-latek na długo zapamięta tegoroczne walentynki. Jechał do żony z prezentem, sam jednak za swoje nieodpowiedzialne zachowanie również otrzymał prezent od złotowskich policjantów, niestety niezbyt przyjemny.

Nie wszyscy wspominają dobrze tegoroczne walentynki. We wtorek (14 lutego) policjantka po służbie zauważyła samochód który poruszał się po drodze w bardzo nietypowy sposób. Postanowiła więc sprawdzić, co jest tego przyczyną i zatrzymała kierowcę. - Kiedy policjantka zbliżyła się do kierowcy na przednim siedzeniu zauważyła butelkę alkoholu, a na tylnym bukiet kwiatów - zdradza nam Damian Pachuc ze złotowskiej policji. Jak się okazało, choć kwiaty zapewne miały były prezentem dla dziewczyny, alkohol był kierowcy. Zdradził go zapach. - W takcie przeprowadzonego badania trzeźwości okazało się że 53-letni mieszkaniec gminy Złotów miał ponad 2 promile alkoholu - dodał Pachuc.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu grzywna w wysokości nawet 15 tys. zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE