Skradzione beczki paliwa z Jastrowia

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Złotowie Skradzione beczki paliwa z Jastrowia

Ukradli paliwo, a potem odkupili i oddali. I tak będą sądzeni

Dwóch mężczyzn ukradło 750 litrów oleju napędowego w Jastrowiu pod Złotowem. Następnie była ona przez nich sprzedawana. Gdy jednak dowiedzieli się oni do kogo należy paliwo, postanowili je zwrócić, oraz odkupić już sprzedane paliwo. Nie unikną jednak sprawiedliwości, gdyż będą mieli sprawę w sądzie.

Ukradli paliwo rolnicze w Jastrowiu pod Złotowem

Do zdarzenia doszło na początku marca w Jastrowiu pod Złotowem. Właściciel oleju napędowego zgłosił na policję kradzież 750 litrów paliwa. Paliwo było składowane w łącznie pięciu beczkach i było używane do tankowania sprzętu rolniczego.

Uczciwi złodzieje oddali paliwo właścicielowi

Jak się okazało, winni tego czynu byli 27-mioletni właściciel busa, którym przewieziono skradzione paliwo, oraz 52-letni złodziej. Po sprzedaży części skradzionego paliwa, zorientowali się do kogo ono należy i oddali je właścicielowi, odkupując brakujący, sprzedany zapas.

Złodzieje z Jastrowia nie unikną kary

Mimo przyznania się do winy i oddania skradzionego oleju napędowego właścicielowi, mężczyźni nie unikną kary. 27-latek odpowie za kradzież mienia, grozi mu za to kara do 5 lat więzienia. 52-latkowi oprócz kradzieży postawiono także zarzut paserstwa, za co także grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Ukradli paliwo, a potem odkupili i oddali. I tak będą sądzeni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE