budynek

i

Autor: chodziez.pl

Stary budynek w nowej odsłonie

2021-11-25 14:55

Obiekt przy ul. Składowej w Chodzieży powstał w czasach międzywojennych. Obecnie swoje siedziby mają tutaj Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna.

Teraz obie jednostki mieścić się będą w zmodernizowanych siedzibach. Wykonano termomodernizację oraz modernizację instalacji centralnego ogrzewania, co poprawi komfort zarówno klientów, jak i pracowników obu placówek.

Przypomnijmy, że ostatni i jedyny remont budynek przy ul. Składowej przeszedł na przełomie lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Sam obiekt jest wpisany do Gminnego Rejestru Zabytków, co spowodowało, że musiała być zachowana kolorystyka i elementy architektoniczne niektórych okien i elewacji. Wartość wykonanej termomodernizacji oraz modernizacji centralnego ogrzewania to 652 000 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE