Pijana i pod wpływem narkotyków uderzyła w budynek

2022-07-06 9:17
policja grudziadz
Autor: Pixabay Zaginiony może wymagać pomocy lekarskiej

23-letnia pilanka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jak się okazało nie miała prawa jazdy.

Mundurowi podczas patrolu zauważyli osobowego Forda, który na ich widok gwałtownie ruszył ze skrzyżowania. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Podczas ucieczki kobieta chcąc wjechać na posesje wpadła w poślizg i uderzyła w elewacje budynku. Od 23-latki czuć było silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile w jej organizmie. Jak się okazało kobieta nie posiadała tez uprawnień do kierowania pojazdami.

23-letnia pilanka została również poddana specjalistycznym badaniom, których wstępny wynik potwierdził obecność amfetaminy oraz marihuany w jej organizmie.

Mówi st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 23-letnia pilanka została zatrzymana i usłyszała zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i środków odurzających za co grozi jej kara do 2 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE