Piekielny dylemat przed filmowymi maratończykami

2021-10-13 9:32
h
Autor: Helios Piła

Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku stawiają przed fanami horrorów straszną zagwozdkę. Do wyboru są dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów.

Już 29 i 31 października maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję filmów. W pierwszym zestawie cztery obrazy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek dwie przerażające premiery, długo wyczekiwane “POROŻE” oraz "CENSOR”. Następnie intrygujący i pełen tajemnic “DOM NOCNY”, a na koniec dla najodważniejszych przedpremierowo “STRASZNE HISTORIE”.

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek przedpremierowy pokaz filmu “TY JESTEŚ NASTĘPNA”. Następnie budzący grozę “CANDYMAN”. Kolejno premierowo “TYLKO NIE ZAŚNIJ”, a na koniec przedpremierowo “HALLOWEEN”.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba? Jeśli tak, to 29 i 31 października spotykamy się w Heliosie dokładnie o godz. 23:00.