Domowa libacja

i

Autor: SHUTTERSTOCK Domowa libacja

Niebezpieczny wypadek w Pile. Przez papierosa mogła stracić życie!

2023-02-06 12:19

Pijana kobieta wypadła z okna jednej z kamienic w Pile (woj. wielkopolskie)! 39-latka z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. O sprawie piszemy na eska.pl.

Dramatyczne wydarzenia w jednej z kamienic w Pile. Świadkowie tego groźnego wypadku wezwali na miejsce pogotowie oraz policję. Mundurowym udało się już ustalić przyczynę tego niebezpiecznego wypadku. - Z ustaleń policjantów obecnych na miejscu wynika, że do wypadku doszło kiedy kobieta chciała sięgnąć papierosa, który upadł na dach klatki schodowej znajdujący się kilkadziesiąt centymetrów niżej od jej okiennego parapetu. W pewnym momencie kobieta straciła równowagę i spadła na oblodzony dach z którego chwilę później spadła na ziemię. Będące na miejscu służby udzieliły kobiecie pomocy i przewiozły do pilskiego szpitala - relacjonuje Wojciech Zeszot z pilskiej komendy.

Mundurowi przebadali kobietę na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało w wydychanym powietrzu miała ponad 2,5 promila.

Makabra w Krakowie: z okna wieżowca wypadła kobieta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE