ESKA Dowozi w Pile! Sprawdź, na czym polega nasza nowa akcja!

2021-05-27 12:40
ESKA dowozi w Pile! Sprawdź szczegóły naszej nowej akcji!
Autor: Radio Eska

ESKA Dowozi w Pile - to nowa, lokalna akcja programowo - promocyjna Radia ESKA. Emisja od poniedziałku 10 maja. Dzięki akcji ESKA Dowozi możesz mieć dostarczony catering od Radia ESKA prosto do domu lub pracy! Wystarczy, że zgłosisz się do naszej zabawy, a my dowieziemy Ci gorące posiłki. Sprawdź, jak to zrobić!

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Piła będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Piła. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media. Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Piły i okolic. Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl.

Konkurs potrwa do 28 maja.

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy. Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

ESKA DOWOZI 10 maja!

„Eska dowozi” wystartowała! Nasza specjalna akcja ruszyła pełną parą. I natychmiast spotkała się z gigantycznym odzewem ze strony pilan. Jedną z pierwszych osób, które wysłały zgłoszenie na eska.pl była Beata, która obaliła mit zasadniczej pani od windykacji. Okazała się mega sympatyczna, więc wręczyliśmy jej jedzonko i box pełen radiowych gadżetów, a wszystko zakończyło się gromkim hurrrra!!!!

Eska Dowozi Piła
Autor: Klaudia Rogala

ESKA DOWOZI 11 maja!

Dziś „Eska Dowozi” w Pile wyruszyła z misją specjalną. Wpadliśmy do Gosi i Jarka i podrzuciliśmy im jedzonko. A dlaczego to akcja priorytetowa? Z dwóch powodów - bo są unieruchomieni, a konkretnie Jarek, który po operacji z uroków pięknej pogody długo jeszcze nie będzie korzystał, a drugi powód? Chcieliśmy pomóc, bo oni też pomagają. Od początku pandemii Gosia z Jarkiem i kilkoma innymi osobami szyli maseczki, wyprowadzali psy, dowozili lekarstwa... i jedzenie. Mieliśmy więc okazję im się odwdzięczyć. Tym bardziej, że – jak się okazało - są fanami naszego Radia, a my codziennie do jedzonka dorzucamy box prezentów od Eski. Ależ było radochy. To była naprawdę ważna i przyjemna misja!

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 12 maja!

„Eska Dowozi” odsłona kolejna. Tym razem wpadliśmy do Damiana. Po prostu musieliśmy. Zgłosił się do naszej akcji, bo się koszmarnie nudzi. Damian jest znanym w Pile propagatorem sportu, a tymczasem po małym wypadku na rowerze spędza czas w czterech ścianach. Trochę jest sam sobie winien, bo zdradził swoją ukochaną dyscyplinę czyli bieganie. Szczęście w nieszczęściu, że organizowany przez niego pilski bieg z powodu pandemii został przesunięty na sierpień, więc rekonwalescent zdąży się wykurować i wszyscy spotkamy się na starcie. Na podreperowanie zdrowia dowieźliśmy mu, aż dwie pizze od Pizzerii Yogi, a do tego dorzuciliśmy box gadżetów od Eski. Piszecie się na podobną akcję?! No jasne! Wystarczy wejść na eska.pl, a my zrobimy mały nalot z prezentami.

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 13 maja!

Co to był za dzień!!! Miało być sztywno i poważnie, a tymczasem trafiliśmy na najbardziej czadowe babki. Ale od początku. Dziś do naszej akcji „Eska Dowozi” zgłosiła się Pani Daria z pilskiego Inwest Parku. Zasadnicza pani urzędniczka? Nic z tych rzeczy, gdy dotarliśmy na miejsce okazało się, że Pani Daria i Jej Koleżanki to najweselsza ekipa w całym biurowcu przy Dąbrowskiego. Ten damski Team zaraził nas swoją pozytywną energią, więc odwdzięczyliśmy się - paką gadżetów od Eski i pizzami od Pizzerii Yogi. I znów...eksplozja radości! W końcu udało nam się wymknąć, choć nie na długo. Jutro też dowieziemy prezenty. Może właśnie do Was. Wystarczy się zgłosić się do naszej zabawy na eska.pl. W takim razie do zobaczenia 🙂

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 14 maja!

Dziś akcja przebiegła...koncertowo, bo dowoziliśmy jedzonko od Pizzerii Yogi do znanego pilskiego muzyka, podobno w brzuchu mu burczało. I jak zawsze dorzuciliśmy box z gadżetami od Eski. Nasz chłopak z gitarą był w pracy, ale i tam - jak się okazało - przemyca swój instrument, więc nasz dzisiejszy wypad zakończył się krótkim songiem i dedykacją dla Słuchaczy Radia Eska. A jeśli i Wam w środku coś marsza gra, to wystarczy do nas napisać na eska.pl. Czekamy.

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 17 maja!

Dziś poznaliśmy miniaturowego Yorka o apetycie Golden Retriwera oraz jego Panią, która świata poza swoją pupilką nie widzi. Dosłownie. Kiedy pandemia pokrzyżowała naszej Słuchaczce plany wymarzonej podróży do Paryża, wzięła pod swój dach maleństwo o imieniu Paris i już żadne zagraniczne wojaże jej nie w głowie. Ale, że obie lubią delektować się dobrym jedzeniem to też podwieźliśmy im pizze od Pizzerii Yogi i dorzuciliśmy pudło gadżetów od Eski. Też chcecie żebyśmy do Was wskoczyli? Nic prostszego. Wystarczy wejść na eska.pl. Polecamy się

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 18 maja!

Oj dziś iskrzyło, ale tylko pozytywną energią. Dowoziliśmy pizze do pań... elektryczek w jednej z pilskich firm. Okazało się, że to super babki z ikrą i iskrą. Same potrafią naprawić gniazdko, nie tylko rodzinne. Naładowani energią czekamy na wasze zgłoszenia, by rozwieść kolejne pizze i boxy z prezentami od Eski. Zasady są proste. Wystarczy wejść na eska.pl i napisać dlaczego to właśnie do Was mają wpaść reporterzy pilskiej Eski.

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 19 maja!

Dziś naszym jedzonkiem z pizzerii Yogi poprawialiśmy humor Adzie, która żyje na rozdrożu. Lubi Piłę, ale też swoich przyjaciół w Londynie, więc pomieszkuje tu i tam. My złapaliśmy ją rzecz jasna w jej mieszkaniu przy Bydgoskiej. Na szczęście gigantyczna porcja jedzonka, wywołała równie dużą dawkę endorfin. Wam też brakuje hormonów szczęścia. Zaradzimy temu. Jak? Zajrzyjcie na eska.pl, tam wszystkie szczegóły!

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 20 maja!

Już mnóstwo naszych Słuchaczy obdarowaliśmy prezentami od Eski i nakarmiliśmy pizzą z Pizzerii Yogi. Mąż Doroty szczególnie to docenił, bo dzięki nam nie musiał, ani gotować, ani sprzątać po obiedzie. Szczęściarz! Ale po kolei. Jego Żona Dorota, która – jak się okazało – jest prawdziwą weteranką naszych konkursowych zabaw, tym razem zgłosiła się do akcji Eska Dowozi w Pile i zaprosiła nas do swojego domu przy Al. Jana Pawła II. I to był prezent głównie dla Męża, bo choć na spotkanie z nami nie zdążył, to przygotowanie jedzonka – a tego dnia była Jego kolej - miał z głowy. Szczęściach do kwadratu! A jeśli Wy też chcecie sobie i Bliski zrobić mały prezent w postaci odpoczynku od gotowania – to pilska Eska się poleca. Zajrzyjcie na eska.pl tam znajdziecie zasady i formularz zgłoszeniowy. Drodzy, do dzieła! ;)

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 21 maja!

Dziś dowieźliśmy jedzonko na Sokolą i zrobiliśmy to z ogromną przyjemnością, bo byliśmy z dala od centrum Piły, wśród lasów, a do tego jeszcze spotkaliśmy w ogrodzie. No tak można pracować!!! Zgłosił się do nas Przemek, który poskarżył się, że mają prawdziwą harówkę, pojechaliśmy więc z jedzonkiem z Pizzerii Yogi, by zrobili sobie przymusową przerwę. Uśmiechy na twarzy były, brzuchy napełnione -  więc wyruszyliśmy odwiedzać kolejnych pozytywnych pilan. Jeśli i Wam mamy zrobić dzień to jeszcze macie szansę... Piszcie na eska.pl i do zobaczenia!!!! :)

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 24 maja!

Eska dowiozła dziś pizze do pilskiego banku... żywności. Zaskoczenie? No nie, bo kto ma nakarmić pracowników banku żywności - jeśli nie my. Oni myślą o innych, my pomyśleliśmy o nich – i wszystko gra. Jedzonko z Pizzerii Yogi było sporą dawką kalorii czyli jak znalazł, bo w banku żywności przerzuca się setki kilogramów. Jeśli chcecie żebyśmy również Was wzmocnili, to piszcie na eska.pl. Podrzucimy szamanko i box gadżetów <3

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 25 maja!

Dzisiaj byliśmy u Beatki, która zajmuje się...mechaniką i jest jedyną kobietą w męskim gronie. Udaliśmy się z odsieczą do firmy na ulicę Ceramiczną 30 w Pile. Ale czy Beatce potrzebne było wsparcie? Jak się okazało całkiem nieźle się ustawiła. Wprawdzie panowie nie noszą jej na rękach, ale donoszą kombinerki. Z wdzięczności podrzuciliśmy im pizze z Pizzerii Yogi i box pełen gadżetów od Eski. Też chcecie się najeść do syta i spotkać z nami? To koniecznie zajrzyjcie na eska.pl

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 26 maja!

Dziś mieliśmy poznać następce Lewego, okazało się jednak, że gra...w obronie. I tak przyszłość polskiej piłki znów stanęła pod znakiem zapytania. Ale przynajmniej Tomek i jego rodzice mieli (nie)zapowiedzianych gości z pilskiej Eski. Wpadliśmy z boxem gadżetów i pizzami. Nasz młody futbolista dostał podwójną porcję. Prawie poznaliśmy też rodzinną, żywą maskotkę czyli rosyjskiego kota. Prawie, bo na nasz widok schował się najgłębiej jak to możliwe. Niedoszłym spotkaniem z kotem i napastnikiem, który okazał się obrońcą, zakończyliśmy naszą wizytę u Tomka i jego taty Roberta. A jeśli i Was mamy odwiedzić i poprawić humor to piszcie na eska.pl <3

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 27 maja!

Dziś zaprosiła nas na Bluszczową w Pile – Ewa i to była przedurodzinowa niespodzianka dla męża, bo podobno 40-lat minęło. Ewa z synem złożyli gorące życzenia na naszej antenie. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania Sto Lat! W prezencie od nas otrzymali paczkę pełną eskowych gadżetów i jedzonko od Pizzerii Yogi. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i niech żyje nam!

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła

ESKA DOWOZI 28 maja!

I tak oto zakończyła się nasza trzytygodniowa ESKApada. To były mega miłe spotkania. Dowoziliśmy Wam jedzonko od Pizzerii Yogi i prezenty od Eski, a w zamian otrzymywaliśmy gigantyczną porcję pozytywnej energii. Za nami absolutnie wyjątkowe, niezapomniane momenty. A ostatni nasz wyjazd był szczególnie wzruszający. Spotkaliśmy się z pilskimi pielęgniarkami i mieliśmy okazję podziękować za ich arcyważną, covidową misję. I to tyle. Na razie, bo przed nami pewnie jeszcze niejedna wspólna akcja. I oczywiście słyszymy się na 105,6, zapraszamy też na nasz profil na FB i portal eska.pl.

Eska Dowozi Piła
Autor: Eska Piła