Damian Garbowski

i

Autor: JW

Dążenie do celu oraz pasja przynoszą pozytywne skutki

2022-06-20 12:07

Przykładem jest młody twórca z Trzcianki Damian Garbowski.

Zamiłowanie do muzyki elektronicznej zamieniło się w jego przypadku we własną twórczość. Wszystko zaczęło się przypadkiem.

W tle przypadkiem uruchomiła się twórczość pewnego artysty. Trafił on w pełni w moje gusta. Zobaczyłem wiele jego koncertów i zacząłem się zastanawiać jak ta muzyka powstaje, jak on ją tworzy.

Mówi Damian Garbowski

Następnie przyszedł czas na pierwszy sprzęt i próby stworzenia własnego utworu.

Teraz dla mnie weekend to w zasadzie jest spędzony przed komputerem przy tworzeniu linii melodycznych. Oczywiście, zdarza się że pójdę ze znajomymi na imprezę. Dla mnie weekend spędzony na tworzeniu muzyki jest o wiele bardziej przyjemny.

Dodaje Damian Garbowski.

Praca, wytrwałość oraz dążenie do celu się opłaciło. Dzisiaj jego utwory można znaleźć w popularnych serwisach streamingowych, gdzie zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Na tym nie zamierza jednak kończyć. Rozwój kariery Damiana Garbowskiego możecie śledzić na jego profilach w mediach społecznościowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE