„Życie jako teatr” wystawa plakatów w Wieży Ciśnień w Kaliszu

2021-09-16 8:43
Życie jako teatr w Wieży Ciśnień w Kaliszu
Autor: OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu

„Życie jako teatr” to tytuł wystawy, którą będzie można oglądać w Wieży Ciśnień w Kaliszu już od najbliższego piątku (17 września). To impreza towarzysząca Kaliskim Spotkaniom Teatralnym, a jej bohaterem jest wybitny plakacista Stasys Eidrigevičius

Stasys Eidrigevičius jest z pochodzenia Litwinem, który od wielu lat mieszka w Polsce. To artysta wszechstronny, który rzeźbi, maluje, ilustruje, a także przygotowuje plakaty.

Będziemy mogli obejrzeć ponad 30 plakatów jego autorstwa zrobionych do określonych spektakli teatralnych. Po wernisażu będzie spotkanie z nim, które poprowadzi jego przyjaciel i znawca plakatów, Zdzisław Schubert.

Mówi Piotr Bigora, dyrektor Ośrodka Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień w Kaliszu.

Początek wernisażu, w najbliższy piątek, 17 września o godzinie 18.30 w Wieży Ciśnień. Spotkanie z autorem odbędzie się o godzinie 19.15. Wystawę będzie można oglądać do 23 października.

Wystawa w Wieży Ciśnień jest imprezą towarzyszącą Kaliskim Spotkaniom Teatralnym. A te, przypomnijmy, potrwają od 18 do 25 września.

Źródło: „Życie jako teatr” wystawa plakatów w Wieży Ciśnień w Kaliszu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE