Wystawa prac Agnieszki Zaśko i koncert Koba Notes w Akceleratorze Kultury

2021-10-12 15:36
Wystawa prac Agnieszki Zaśko i koncert Koba Notes w Akceleratorze Kultury
Autor: Akcelerator Kultury

Wystawa prac autorstwa Agnieszki Zaśko i koncert zespołu Koba Notes. To wszystko już w najbliższy piątek, 15 października w Akceleratorze Kultury.

Blisko 20 obrazów i grafik autorstwa Agnieszki Zaśko będzie można zobaczyć w Akceleratorze Kultury. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek, 15 października. Tematem przewodnim prac są kobiety.

Tworzę akrylem, który łącze z kolażem. Tematem moich prac od lat są kobiety. Czasami mnie ludzie pytają, dlaczego jestem taka monotematyczna. Ja tego nie analizuję. Po prostu tak się wyrażam, tak to do mnie przychodzi. W sztuce najważniejszy jest dla mnie proces tworzenia. Energia, którą dzięki temu mam.

Mówi Agnieszka Zaśko, autorka prac.

Wernisaż wystawy odbędzie się o godzinie 18.30. A zaraz po nim o 19.00, na scenie akceleratora pojawi się zespół Koba Notes. To dwie kobiety grające muzykę jazzową, rozrywkową, a także rockową.

Zawsze marzyłam, żeby na moim wernisażu była muzyka na żywo. I to marzenie się spełni. O godzinie 19.00 odbędzie się koncert zespołu Koba Notes. To dwie fantastyczne dziewczyny. Miałam już okazję usłyszeć ich twórczość i jestem pod wrażeniem.

Dodaje Agnieszka Zaśko.

Wstęp na wydarzenia jest wolny. Prace Agnieszki Zaśko będzie można oglądać do 27 października.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE