szymek

i

Autor: FB Szymon Chwalisz Art Painting

To jest absolutny rekord! Polandrockowa gitara Szymona Chwalisza wylicytowana za blisko 100 tysięcy złotych!

2023-01-31 7:23

90 100 złotych za polandrockową gitarę autorstwa Szymona Chwalisza na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To już jedenaste wiosło przekazane przez ostrzeszowskiego artystę i sprzedane za rekordową sumę. Ubiegłoroczne zostało wylicytowane za 70 tysięcy, a łącznie GITARY CHWALISZA zarobiły już dla Orkiestry - nie licząc tegorocznej - blisko 350 tysięcy złotych.

Takiej kwoty chyba nikt się nie spodziewał ALE JEST REKORTD.

Za 90 100 złotych została wylicytowana - na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dwugryfowa gitara pomalowana przez artystę z Ostrzeszowa - Szymona Chwalisza.

Gitara zagrała podczas ubiegłorocznego festiwalu Pol’and’Rock. Chwalisz namalował na niej portrety m.in. Marcina Dorocińskiego, Dawida Ogrodnika, czy Organka.

Instrument licytowało 15 osób. Wygrała ta, która chce zapłacić za wiosło ponad 90 tysięcy złotych.

To największa suma za gitarę Chwalisza, który od lat w ten sposób wspiera WOŚP.

Do tej pory 10 przekazanych na licytację gitar ,,zarobiło'' blisko 350 tysięcy złotych. Do tego trzeba będzie dodać tę z z niedzielnego finału.

szymek

i

Autor: FB Szymon Chwalisz

Kiss - jak dobrze znasz legendę shock rocka? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym roku Kiss zagrali w Polsce swój pierwszy koncert?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE