Sukces ostrowskiego Festiwalu Muzyki Filmowej im. KOMEDY!

2021-09-14 12:53

Festiwal Filmowy Grand Prix Komeda w Ostrowie coraz bardziej znany w Polsce. Tegoroczna 10. już edycja była wielkim sukcesem zarówno artystycznym, jak i organizacyjnym. Pokazany premierowo na festiwalu film “Mistrz” Maciej Barczewskiego został laureatem głównej nagrody i ta informacja towarzyszy mu w kolejnych pokazach kinowych i festiwalowych.

- To dla nas wielkie wyróżnienie i znak, że formuła festiwalu jest dobrze zaplanowana - mówi Maria Szeląg, dyrektor Ostrowskiego Centrum Kultury. 

W programie do tej pory mieliśmy spotkania autorskie, filmy konkursowe i pokazy specjalne, promocje książek, wystawy, oczywiście koncerty. Mnogość i różnorodność tych form powoduje, że już nie ma co szukać dodatkowych środków do zachęcenia odbiorców. Na wszystko mamy przecież zaledwie tydzień.

W przyszłym roku festiwal wraca do swojego stałego terminu i planowany jest na przełomie maja i czerwca.

Medialnym parterem GRAND PRIX KOMEDA jest radio ESKA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE