alek rogoziński

i

Autor: Fb Alek Rogoziński

,,Raz, dwa trzy ... giniesz ty!'' i inne książki. Alek Rogoziński w czernikowskiej książnicy

2023-03-14 8:08

Miało odbyć się w styczniu, ale z powodu choroby pisarza - zostało przeniesione. Mowa o spotkaniu z autorem komedii kryminalnych - Alkiem Rogozińskim. Na jego koncie znajduje 27 powieści, wśród nich serie - Joanna i Betty, Róża Krull na tropie, a także opowiadania. W 2019 roku jego książka ,,Raz, dwa trzy ... giniesz ty!'' doczekała się teatralnej adaptacji, a główną rolę zagrała Aleksandra Kowalczyk.

Spotkania autorskie to, najprościej mówiąc - bezpośrednie spotkanie twórcy z odbiorcą, pisarza - z czytelnikiem. To szczególna okazja, by opowiedzieć swoją historię i podzielić się pewnymi doświadczeniami z osobami, które właśnie po to przyszły.

Ubiegły rok w ostrzeszowskiej bibliotece obfitował właśnie w takie wyjątkowe spotkania. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Przemek Kossakowski, Ałbena Grabowska, czy Marek Kamiński. 

Ten twórca do Ostrzeszowa miał przyjechać w styczniu - ostatecznie jednak zjawi się w marcu. I to już 22! Ostrzeszowska książnica nie zwalnia tempa i w swe progi zaprasza kolejnego pisarza.

Tym razem będzie to Alek Rogoziński, polski dziennikarz, autor kryminałów i powieści obyczajowych. 

Zapraszamy na zaległe od stycznia spotkanie z piszącym komedie kryminalne panem Alkiem Rogozińskim. Niestety, w styczniu okazało się, że pisarze też chorują i musieliśmy odwołać to spotkanie, ale odrabiamy wszystkie straty i 22 marca zapraszamy - na godz. 17:00 - na spotkanie z bardzo wesołym, optymistycznie nastawionym - panem Alkiem Rogozińskim - mówi Dorota Owczarczak, dyrektor biblioteki w Ostrzeszowie. 

alek

i

Autor: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów

QUIZ. Czy znasz polskie powieści kryminalne? Nawet najwięksi fani mają problem z pytaniem numer 5

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Który z autorów stworzył prawniczkę Joannę Chyłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE