Złodzieje zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

i

Autor: pixabay.com Złodzieje zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

Przytocznice pomylił z torem wyścigowym - mężczyzna pędził przez miejscowość prawie 150 km/h!

2020-11-12 11:28

W Przytocznicy w gminie Doruchów policjanci z ostrzeszowskiej drogówki zatrzymali kierowcę BMW, który rażąco przekroczył dopuszczalną prędkość. W miejscowości obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, bo to teren zabudowany. Tymczasem 42-letni mężczyzna pędził tam o 99 km/h za szybko. Na liczniku miał prawie 150 km/h!

Do zdarzenia doszło we wtorek 10.11 w Przytocznicy. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę pojazdem wyposażonym w videorejestrator zatrzymali pirata drogowego, który w terenie zabudowanym rozpędził się do prawie 150 km/h.

Sprawcą wykroczenia okazał się 42-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, który kierowanym przez siebie pojazdem marki BMW jechał z prędkością 149 km/h (...). Pomimo wielokrotnych apeli oraz działań zmierzających do ujawniania piratów drogowych, na ostrzeszowskich drogach nadal znajdują się miejsca, gdzie w sposób rażący przekraczana jest dopuszczalna prędkość.

Informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

Policjanci zabrali kierowcy prawo jazdy, a także ukarali surowym mandatem i punktami karnymi. Mundurowi po raz kolejny apelują, by za kierownicą zachować zdrowy rozsądek. 150 km/h to już nie jest "za mocne przyciśnięcie gazu" - to skrajna nieodpowiedzialność. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE