polizei

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie

AKCJA

Przyjdź i oznakuj swój jednoślad. Zachęcają policjanci z Ostrzeszowa

2023-03-29 8:30

Oznakowany rower jest mniej atrakcyjny dla złodziei - po raz kolejny przypominają policjanci z Ostrzeszowa. Dlatego, by uniknąć nerwów i strat, warto go w ten sposób zabezpieczyć. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - już dziś - będziecie mieć szansę, by to zmienić. Akcja znakowania rowerów w Ostrzeszowie rozpocznie się o godz. 12:00.

Mniej niż 10 minut. Tyle wystarczy, by zabezpieczyć swój rower przed ewentualną kradzieżą.

Warto to zrobić szczególnie teraz, przed - zbliżającym się wielkimi krokami - sezonem na bliższe i dalsze rowerowe wycieczki.

Oznakuj swój jednoślad - zachęca ostrzeszowska policja.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - już dziś będziecie mieć szansę, by to zmienić.

Policja w Ostrzeszowie ogłasza akcję znakowania jednośladów - wystarczy wcześniej zadzwonić i się umówić, a następnie przyjść do tutejszej komendy. Znakowanie odbędzie się DZIŚ, między godziną 12:00 a 15:00.

Jak zaznaczają mundurowi - oznakowany rower jest mniej atrakcyjny dla złodziei, a dzięki temu mniej narażony na kradzież.

Znakowanie jest bezpłatne i bardzo proste - a może uratować nas przed sporą stratą. Sprawdźcie sami!

QUIZ. Znasz te przysłowia o wiośnie. My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
I wiosna by tak nie smakowała, gdyby...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE