film

i

Autor: pixabay.pl

Podopieczni Domu Dziecka w Ostrzeszowie nakręcą teledysk!

2022-10-27 8:35

Muzyczno - filmowa przygoda czeka podopiecznych Domu Dziecka w Ostrzeszowie. W listopadzie dzieciaki nakręcą teledysk - i zrobią to z pomocą profesjonalnej ekipy z Warszawy. Materiał powstanie do świątecznego kawałka kręconego w ramach podziękowania dla warszawskiej fundacji, która wspiera podopiecznych domów dziecka w całej Polsce.

Dzieciaki z Domu Dziecka w Ostrzeszowie zaśpiewają kolędę i ... nagrają do niej teledysk.

W listopadzie do podopiecznych ostrzeszowskiej placówki przyjadą filmowcy i w profesjonalny sposób nakręcą krótki filmik - a w nim kolęda niespodzianka. Wszystko w podziękowaniu za współpracę dla warszawskiej fundacji ERBUD, która wspiera wychowanków domów dziecka w całej Polsce.

Teraz, w związku z tym, że współpracujemy z warszawską fundacją, poproszono nas, żeby dzieciaki zaśpiewały kolędę, która będzie ,,wisieć'' na stronie fundacji w okresie świątecznym. To jest fajna przygoda dla dzieciaków, bo to nie tylko zaśpiewanie piosenki, ale też będzie kręcony do niej teledysk. Przyjeżdżają osoby z Warszawy, z profesjonalnym sprzętem. Nie zdradzę, co dzieciaki zaśpiewają - niech to będzie świąteczna niespodzianka - mówi Iwona Suchorska - Kurzawa, dyrektor Domu Dziecka w Ostrzeszowie. 

Materiał i zdjęcia z planu - już wkrótce znajdziecie na naszej stronie eska.pl

QUIZ. Te filmy zawsze lecą w święta! Kevin, Shrek, Grinch

Pytanie 1 z 10
Jakim powtarzanym w kółko pytaniem Osioł irytował Fionę i Shreka w drodze do Zasiedmiogórogrodu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE