KKS Kalisz Górnik Polkowice

Autor: fot. KKS Kalisz, Facebook Radość po zwycięstwie. KKS Kalisz wygrał z Górnikiem Polkowice

Piłka nożna. KKS Kalisz wygrywa na wyjeździe

2023-03-05 21:51

Cenne trzy punkty zdobyte na wyjeździe. KKS Kalisz wygrał w niedzielę z Górnikiem Polkowice 3:1 i utrzymuje pozycję wicelidera w tabeli eWinner 2. ligi. Kaliszanie prowadzili przez cały mecz. Gospodarze honorowego gola strzelili dopiero w 78. minucie.

Dla KKS bramki zdobyli: w 28. minucie Kasjan Lipkowski, kolejne – już w drugiej połowie – Piotr Giel i Nikodem Zawistowski.

Obecnie Trójkolorowych w tabeli eWinner 2. ligi dzielą tylko dwa punkty od lidera – Kotwicy Kołobrzeg.

Kolejny mecz już 11 marca, tym razem w Kaliszu. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego na własnym stadionie zmierzą się z Motorem Lublin.

Medialnie Dumę Kalisza wspiera Radio Eska.

Źródło: Piłka nożna. KKS Kalisz wygrywa na wyjeździe