Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia

i

Autor: Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia - pilnie poszukiwani specjaliści

2022-06-23 7:56

Potrzebni lekarze w Ostrzeszowskim​ Centrum Zdrowia. Placówka potrzebuje m.in. dwóch specjalistów.

Specjaliści poszukiwani od zaraz! Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia nieustannie się rozwija - nowe sprzęty i zmiany w fotelu prezesa, to tylko początek planu unowocześnienia placówki. Jednak najważniejszy jest personel, z którego skompletowaniem placówka zmaga się już od jakiegoś czasu.

Na pewno potrzebny jest internista na oddział internistyczny. Za moment, od lipca jedna z pań lekarek, które pracują na oddziale ginekologiczno - położniczym kończy swoją pracę dla szpitala, stąd też na jej miejsce będziemy potrzebować nowego pracownika. Na pewno takie dwie pozycje, dwie specjalności będą niezbędne - mówi Lech Janicki, starosta ostrzeszowski.

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia to nie jedyna placówka medyczna, która szuka nowych specjalistów i pilnie poszukuje lekarzy. Dyrektorzy szpitali w całej Polsce od lat zwracają uwagę na problem braków kadrowych.

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaka cecha charakteru najlepiej do Ciebie pasuje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE