Ostrzeszów: Gotowanie w samo południe - z Tomaszem Jakubiakiem

2022-06-22 10:00
dni ziemi ostrzeszowskiej
Autor: Ostrzeszowskie Centrum Kultury

Szykuje się prawdziwa uczta! Już dziś do Ostrzeszowa przyjedzie niezwykły gość - znany m.in. z programów kulinarnych, pasjonat smaków i zapachów TOMASZ JAKUBIAK.

Gotowanie w samo południe. To kolejna atrakcja zorganizowana w ramach obchodów Dni Ziemi Ostrzeszowskiej. Już dziś na Zameczku pod Basztą Kazimierzowską odbędzie się prawdziwy pokaz sztuki kulinarnej, połączony z degustacją prawdziwych rarytasów przyrządzonych przez wybitnego artystę - Tomka Jakubiaka. To kucharz i dziennikarz kulinarny, który zasiada w fotelu jurora popularnego programu kulinarnego. Chwilę wcześniej pan Tomasz odsłoni swoją w Alei Gwiazd Sztuki Kulinarnej w Parku im. Jana Pawła II.

W środę Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania organizuje wspólne gotowanie - pokaz gotowania na dziedzińcu Baszty Kazimierzowskiej. Będzie spotkanie z MasterChefem, znanym praktycznie każdemu, nie tylko pasjonatom sztuki kulinarnej - Tomaszem Jakubiakiem. A po wspólnym gotowaniu - degustacja. Serdecznie zapraszamy - mówi Michał Szmaj, dyrektor Ostrzeszowskiego Centrum Kultury.

Aleja Gwiazd Sztuki Kulinarnej w Ostrzeszowie - to jedyna taka w Polsce. I jest coraz dłuższa!

Swój ślad zostawili już m.in. Ewa Wachowicz, Grzegorz Łapanowski czy Kurt Scheller. Teraz do tego grona dołączy Tomasz Jakubiak.

Start o godz. 12:00.

PSYCHOTEST. Jaką pizzą jesteś?

Pytanie 1 z 12
Gdzie najczęściej jesz pizzę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE