bm

i

Autor: fb BM STAL

Ostrów. BM STAL szuka

2023-03-16 10:36

BM Stal Ostrów szuka nowego zawodnika. Po tym jak rozwiązany został kontrakt z amerykańskim rozgrywającym Joshem Perkinsem, drużyna potrzebuje silnego następcy.

A już w sobotę Stalówka zmierzy się w Hali Arena z Treflem Sopot. Drużyna BM zajmuje obecnie 1 miejsce w tabeli Energa Basket Ligii mając na koncie 87 punktów. Przeciwnik z Sopotu ma 84 punkty i jest na 6 miejscu.

Ale to nie sobotni termin jest wyznacznikiem„- mówi trener drużyny Andrzej Urban. Nie patrzę, czy uda się go znaleźć do sobotniego meczu. Najważniejsze, by ten wybór był po prostu dobry. Wiadomo, ze chcielibyśmy aby było to jak najszybciej. Sytuacja jest dynamiczna i może się zdarzyć, że zawodnik będzie zakontraktowany dziś, a może być za kilka dni.

bm

i

Autor: fb BM STAL

A mecz na szczycie – Hit Ligi już w sobotę 18 marca, start o 17:30, a partnerem medialnym ostrowskich koszykarzy jest Radio Eska.

Źródło: Ostrów. BM STAL szuka nowego zawodnika
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE