szkoła

i

Autor: pixabay.pl

Ósmoklasisto! Zyskaj szansę na naukę w jednej z najlepszych szkół w całej Polsce!

2023-02-20 8:00

To ogromna szansa na lepszy start dla wielu młodych ludzi. Fundacja EFC ogłasza rekrutację do kolejnej edycji Programu Stypendialnego Horyzonty, który już od 13 lat umożliwia młodym ludziom naukę w największych - i najlepszych szkołach średnich w całej Polsce. Program skierowany jest do ósmoklasistów z małych miejscowości, takich jak np. Doruchów, Kraszewice, czy Czajków.

To projekt skierowany do ludzi młodych, którzy chcieliby rozpocząć naukę w najlepszym liceum albo technikum - w całej Polsce.

Wiele dróg, jedno stypendium.

Pod takim hasłem Fundacja EFC ogłasza kolejną edycję Programu Stypendialnego Horyzonty, który skierowany jest do uczniów kończących podstawówkę.

Warunkiem przyznania stypendium - jest miejsce zamieszkania. W rekrutacji udział wziąć mogą tylko i wyłącznie osoby mieszkające w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców. A chcieliby rozpocząć naukę w jednym z 12 największych miast w całej Polsce.

Stypendium przyznawane jest na cały okres nauki w szkole średniej i pokryje m.in. koszty wyżywienia i mieszkania w bursie, bilety komunikacji miejskiej, ale też naukę języków obcych i certyfikaty językowe.

Nabór wniosków rozpoczął się 15 lutego i potrwa do 31 marca. Szczegóły znajdziecie tutaj.

QUIZ. Czy masz umysł ścisły czy humanistyczny?

Pytanie 1 z 9
Potrafisz szybko pisać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE