narzędzia

i

Autor: pixabay.pl

Nowa - nietuzinkowa - oferta twórczych zajęć w Kobylogórskim Ośrodku Kultury

2023-02-21 11:53

To warsztaty dla tych z Was, którzy od czasu do czasu lubią pomajsterkować albo chcieliby trochę bliżej zapoznać się z młotkiem i gwoździami. Kobylogórski Ośrodek Kultury otwiera zapisy na zupełnie nowe zajęcia - właśnie z majsterkowania. Pierwsze wspólne warsztaty wystartują 3 marca. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto wcześniej się zapisać.

Odnowienie stolika, zbudowanie budki dla ptaków czy zrobienie drewnianej zabawki - m.in. takie rzeczy będzie można zrobić w Kobylogórskim Ośrodku Kultury, gdzie już 3 marca rozpoczną się zupełnie nowe warsztaty - z majsterkowania.

Zajęcia będą odbywać się dwa razy w miesiącu, a organizatorzy zapewniają wszystko to, co do pracy niezbędne - czyli odpowiednie narzędzia i materiały i przede wszystkim profesjonalną pomoc. A po takich zajęciach stworzone rękodzieło będziecie mogli zabrać do domu.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc wcześniej należy się zapisać - bezpośrednio lub telefonicznie. 

kok

i

Autor: Fb Kobylogórski Ośrodek Kultury

QUIZ. Tych partii raczej już w Sejmie nie zobaczymy. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Zanim zapowiedział, że odchodzi z polityki, Ryszard Petru chciał dać życie nowemu ugrupowaniu o nazwie:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE