Nadleśnictwo Przedborów zachęca - bądź eko, wybierz choinkę z lasu!

2022-12-21 8:00
choinka lasem pachnąca
Autor: FB Nadleśnictwo Przedborów, Lasy Państwowe

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Jednym z symboli tego święta jest choinka. Gdzie możemy takie drzewko nabyć? Odpowiedź jest prosta! Najlepiej udać się do pobliskiego nadleśnictwa. Przedświąteczna sprzedaż choinek trwa we wszystkich nadleśnictwach w całej Polsce. Takie żywe, naturalne drzewko możecie także nabyć w Nadleśnictwie Przedborów.

Jodła, a może świerk? Wybór należy do Was.

Jedno jednak jest pewne!

Zamiast sztucznej, plastikowej choinki, warto wybrać naturalną - bardziej ekologiczną. T

akie drzewo nie tylko często jest dużo tańsze, ale też wprowadzi do naszego domu bądź mieszkania - leśny klimat ... i zapach.

Po żywą choinkę - zamiast na bazarek możecie się udać bezpośrednio do źródła - czyli do lasu, a dokładniej do nadleśnictwa.

Świerkowe drzewka sprzedajemy przy siedzibie Nadleśnictwa Przedborów, w godzinach od 7:00 do 15:00, do piątku - 23 grudnia. Zachęcamy do tego, aby wybrać naturalne i pachnące lasem drzewko, a nie plastikowe, którego rozkład trwa kilkaset lat, a przy którego produkcji uwalniane jest mnóstwo toksyn. Warto postawić na ekologiczne rozwiązanie, które jest również korzystne cenowo. Jeśli jednak zdecydujemy się na wybór żywego drzewka ze źródła innego niż Lasy Państwowe, warto zadbać o sprawdzenie legalności pozyskania, aby mieć pewność, że drzewko, które kupujemy, nie pochodzi z kradzieży - mówi Michalina Sania z Nadleśnictwa Przedborów.

Choinka kupiona u leśniczego to na pewno ZAWSZE będzie świeże drzewko. A takie postoi dłużej i dłużej będzie cieszyć nasze oko. 

By nabyć świąteczne drzewko w Nadleśnictwie Przedborów, warto jednak się pospieszyć.

Choinki pachnące lasem cieszą się ogromną popularnością i rozchodzą się ... jak świeże bułeczki. 

Choinkowy QUIZ przedświąteczny. Czy znasz się na drzewach iglastych?

Pytanie 1 z 10
Choinka, która najczęściej pojawia się w polskich domach w święta Bożego Narodzenia to:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE