budżet gminy kraszewice 2023

i

Autor: FB Konrad Kuświk

Mieszkańcy Kraszewic mają głos - i wspólnie będą tworzyć budżet gminy

2022-10-17 17:14

Mieszkańcy gminy Kraszewice mają głos. Inicjatywa lokalna to współpraca samorządu z mieszkańcami, którzy poprzez zgłoszone wnioski pokazują, jakich zmian oczekują w swojej miejscowości. Do takiej właśnie inicjatywy - dołącza gmina Kraszewice.

Gmina Kraszewice rozwija się dzięki aktywnym mieszkańcom. 

Narzędziem do tego rozwoju jest inicjatywa lokalna, czyli partnerska współpraca mieszkańców wraz z włodarzami. Dzięki niej wiele kreatywnych i oryginalnych projektów może być zrealizowanych - i to już w przyszłym roku. 

Mieliśmy budżet obywatelski w Ostrzeszowie, teraz na co zostaną wydane pieniądze z budżetu gminy zadecydują mieszkańcy Kraszewic. Gmina startuje z inicjatywą lokalną - czyli projektem współpracy mieszkańców z włodarzami. To właśnie ci pierwsi, poprzez zgłaszane wnioski decydują i pokazują, jakich zmian najbardziej oczekują w swojej miejscowości i wskazują to, co dla nich jest najważniejsze. O tym, czy zgłoszony projekt będzie włączony do przyszłorocznego budżetu będą decydować pieniądze, które będą potrzebne na jego realizację oraz - głosy mieszkańców.

Pytania za 500 złotych w "Milionerach"! Sprawdź, czy przeszedłbyś dalej!

Pytanie 1 z 10
Fragment spiralki to symbol samochodowej kontrolki:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE