słodkie życie

i

Autor: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów

Już jest! Nowa książkowa pozycja na kolejne spotkanie w ramach ostrzeszowskiego Dyskusyjnego Klubu Książki

2023-02-02 10:00

Dyskusyjny Klub Książki cieszy się ogromną popularnością. Każde, comiesięczne spotkanie przyciąga coraz więcej miłośników słowa pisanego. Ten rok klubowicze rozpoczęli od lektury - i omówienia ,,Złodziejki Książek'' Markusa Zusaka. I mimo, że emocje nie opadły jeszcze po pierwszym spotkaniu - już teraz czernikowska książnica zaprasza wszystkich miłośników słowa pisanego na kolejne spotkanie w ramach klubu.

Ostrzeszowianie chętnie czytają książki. A potem wspólnie rozmawiają o nich w ramach cyklicznych spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki.

Za nami pierwsze takie spotkanie, podczas którego ,,pod lupę'' wzięto ,,Złodziejkę książek''.

Książkoholicy nie zwalniają jednak tempa i już zabierają się za lekturę ,,Słodkiego życia'' autorstwa Krystyny Mirek, by przygotować się do kolejnego spotkania.

Podczas takich spotkań w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki po prostu rozmawiamy na temat danych pozycji. To jest jedna dana pozycja na konkretny miesiąc. Spotykamy się po jej przeczytaniu, dyskutujemy, wymieniamy poglądy i zapoznajemy się z twórczością konkretnego autora - tłumaczy Dorota Owczarczak, dyrektor czernikowskiej książnicy. 

Kolejne spotkanie odbędzie się 27 lutego o godz. 11:00. Wstęp - jak zawsze - wolny.

dkk

i

Autor: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów

QUIZ: Jakie ZŁO w Tobie siedzi? Czy masz odwagę, żeby to sprawdzić..?

Pytanie 1 z 6
Najbardziej w jesieni kocham...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE