rynek

i

Autor: ksz

Jak się żyje w Ostrzeszowie? Pyta mieszkańców samorząd tego miasta - ANKIETA

2020-11-17 23:03

To pierwszy krok do utworzenia nowej strategii rozwoju miasta i gminy Ostrzeszów. Pomóc przede wszystkim muszą mieszkańcy. Władze Ostrzeszowa przymierzają się do utworzenia nowej strategii rozwoju regionu. I pytają mieszkańców w internetowej ankiecie jak się im żyje - zarówno w mieście jak i gminie Ostrzeszów. Badania będą podstawą do dalszych prac nad strategią.

W dokumencie zawarta zostanie wieloletnia strategia rozwoju miasta i gminy. Podstawą będą ankiety wypełnione przez mieszkańców. Pierwsze już zostały nadesłane.

Ankieta stanowi pierwszy z elementów, który ma pozwolić na poznanie silnych i słabych stron naszej gminy w oczach mieszkańców, a także oczekiwań co do kierunków rozwoju w przyszłości. Udzielone odpowiedzi pomogą nam poznać opinię na temat najważniejszych obszarów działania i podjąć na ich podstawie decyzje popierane wśród lokalnej społeczności.

Mówi burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak.

A jeżeli też chcecie się wypowiedzieć to ankietę znajdziecie TU -> https://ostrzeszowpl.webankieta.pl/ Jej wypełnienie zajmuje około 10 minut i jest anonimowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE