szuwary

i

Autor: FB SZUWARY OSZTRZESZÓW - KLUB HOKEJA PODWODNEGO

Gigantyczny sukces podwodnych hokeistów z Ostrzeszowa!

2023-03-06 9:19

Szuwary Ostrzeszów wracają z Bełchatowa w wyśmienitych nastrojach. W weekend odbyły się tam Mistrzostwa Polski w Hokeju Podwodnym oraz - Turniej Towarzyski 4x4. W rywalizacji wzięło udział sześć najlepszych drużyn z całej Polski. Ostrzeszowianie - zarówno w sobotę, jak i w niedzielę - pokazali sportowego ducha walki i - wywalczyli podium.

Ten weekend zdecydowanie należał do nich.

W sobotę podwodni hokeiści wzięli udział w rozgrywanych w Bełchatowie - Mistrzostwach Polski. W zmaganiach, oprócz ostrzeszowskich Szuwarów, udział wzięło pięć najlepszych drużyn z całej Polski. 

Zawodnicy z Ostrzeszowa wywalczyli trzecie miejsce. Przed nimi znaleźli się tylko - Bałtyckie Foki z Gdańska oraz Aquarius Bełchatów.

Na tym jednak nie koniec sukcesów i rewelacyjnych wiadomości dla kibiców ostrzeszowian.

W niedzielę - także w Bełchatowie - rozegrano Turniej Towarzyski 4x4 w hokeju podwodnym. I tutaj, ostrzeszowianie nie mieli sobie równych, całkowicie deklasując konkurencję - w tym swoich największych rywali z Gdańska. 

Gratulujemy! 

QUIZ. Trzy słowa, jedna książka. Rozpoznasz o jaką powieść chodzi? Test tylko dla moli książkowych!

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego. Róża, wąż, przyjaźń. Z jaką książką kojarzą ci się te słowa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE