zefka

i

Autor: Fb Zefka Runners

Dołącz do zabawy i zmierz się na trasie podczas biegu O PUCHAR KOCICH GÓR w Kobyłce!

2023-03-06 11:27

Przed nami Ogólnopolskie Biegi Przełajowe „O Puchar Kocich Gór". To już 38. edycja imprezy, która z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Tych, którzy chcą zmierzyć się na dystansie - i dobrze bawić. Oprócz wielu startów dla dzieci i młodzieży tradycją "Kocich Gór" jest bieg OPEN - na 6 km odcinku. Chcecie dołączyć? To macie jeszcze chwilę - bo zapisy na poszczególne kategorie - cały czas trwają.

Wiosna za pasem – co powiecie na to, by trochę się rozruszać i - pobiegać?

Będzie ku temu okazja, bo już 16 kwietnia w Kobylej Górze ruszają 38. Ogólnopolskie Biegi Przełajowe „O Puchar Kocich Gór” a także 32. Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych.

W programie między innymi: bieg przedszkolaków, Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Mistrzostwa Domów Pomocy Społecznej czy Bieg Główny na dystansie 6 km – w tym roku będą to dwie pętle ścieżką edukacyjną wokół zalewu.

Macie ochotę spróbować swoich sił na trasie?

Zapisy trwają do 7 kwietnia.

Link do zapisów znajdziecie tutaj.

Start imprezy - 16 kwietnia - o godzinie 10:00 na stadionie sportowym w Kobyłce.

kocie góry

i

Autor: powiat ostrzeszowski

IO Tokio 2020: Tych sportowców MUSISZ znać

Pytanie 1 z 14
Ruszają Igrzyska Olimpijskie w Tokio! Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ten siatkarz? To największa gwiazda na świecie!
IO Tokio 2020: Tych sportowców MUSISZ znać
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE