Dlaczego zmarli 30 i 36 - latkowie? Kluczowe będą szczegółowe wyniki sekcji

2021-04-19 12:14
ostrów prokuratura
Autor: BŹ

Potrzebne są kolejne badania i analizy, by wyjaśnić przyczynę śmierci 30 - latka, który zmarł podczas interwencji policji w marcu tego roku w Krotoszynie. Służby wezwała matka, bo mężczyzna był agresywny. Kobieta sugerowała, że może być pod wpływem narkotyków. Po podaniu środków uspokajających - stracił przytomność. I już jej nie odzyskał.

Sekcja zwłok nie dała jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co doprowadziło do śmierci 30 - latka.

- Potrzebne będą kolejne analizy pobranych próbek - mówi Maciej Meler rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Na dotychczasowym etapie przeprowadzono szereg czynności dowodowych w tym m.in dokonano szczegółowych oględzin miejsca ujawnienia zwłok, sekcja zwłok oraz zostały szczegółowo przesłuchane wszystkie osoby biorące udział w tym konkretnym zdarzeniu.

Podobne zdarzenie miało miejsce w lutym w Ostrowie. Podczas interwencji domowej zmarł 36 - latek. Także był pobudzony i agresywny. I też nagle stracił przytomność.

Jemu służby nie zdążyły podać żadnych środków farmakologicznych.

Tutaj również prokurator czeka na wyniki szczegółowych badań pobranych próbek.

Raport z anteny 19.04, godz.10
Źródło: Dlaczego zmarli 30 i 36 - latkowie? Kluczowe będą szczegółowe wyniki sekcji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE