wypadek

i

Autor: KPP Ostrzeszów

Dachowanie w Kotłowie - śmigłowiec LPR zabrał do szpitala trzy poszkodowane osoby

2020-11-14 12:49

Do wypadku doszło dziś (14.11) około godziny 8:30 w Kotłowie w gminie Mikstat. Jak ustalili policjanci 28-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i dachował. Poszkodowane zostały 3 osoby. Do szpitali w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim zabrał je śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

28-letni obywatel Mołdawii jechał za szybko - stracił panowanie nad autem, zjechał na lewe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. Prócz niego w samochodzie znajdowało się dwóch pasażerów.

W pojeździe oprócz kierowcy, którego przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala w Kaliszu, znajdowało się dwóch pasażerów, tj. 40-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna - to obywatele Mołdawii zamieszkali w Mikstacie. Zostali oni przewiezieni do szpitala w Ostrowie Wlkp.

Mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie Magdalena Hańdziuk.

Na miejscu zdarzenia wykonano czynności z udziałem technika kryminalistycznego.

wypadek

i

Autor: KPP Ostrzeszów
wypadek

i

Autor: KPP Ostrzeszów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE